PlayStation Plus Video Pass z nowymi filmami i serialami. Wśród nich Spider-Man

Piotr MalinowskiSkomentuj
PlayStation Plus Video Pass z nowymi filmami i serialami. Wśród nich Spider-Man
Polski oddział marki PlayStation poinformował o aktualizacji biblioteki usługi PS Plus Video Pass. Już niedługo trafią do niej trzy naprawdę ciekawe produkcje – w tym „Spider-Man: Daleko od domu”. Konkretna data debiutu nadchodzących filmów i seriali nie została jeszcze oficjalnie podana.



PS Plus Video Pass z kolejnymi nowościami

Od kwietnia bieżącego roku polscy subskrybenci usługi PlayStation Plus mają okazję testować Video Pass. Sony w ten sposób szacuje zainteresowanie użytkowników produkcjami wideo – jeśli będzie ono wystarczająco duże, to rozszerzy zasięg filmowo-serialowej oferty na inne kraje. Sama biblioteka tytułów nie wygląda na razie zbyt okazale, ale jest regularnie uaktualniana o kolejne pozycje od Sony Pictures.

Obecnie abonenci PS Plus mają dostęp do 26 filmów i 17 seriali. Nie mówimy tu jednak o nikomu nieznanych produkcjach. Na liście znajduje się chociażby „Blade Runner 2049”, „Venom” czy dwa filmy ze Spider-Manem w roli głównej. Niedługo dołączy do nich trzeci – polski oddział PlayStation poinformował bowiem o kolejnym rozszerzeniu oferty Video Pass.



Już „wkrótce” do biblioteki usługi dołączy m.in. „Resident Evil: Afterlife”, czyli dosyć mieszanie przyjęty film z 2010 roku. Jego dodanie może jednak zwiastować plany wdrożenia innych produkcji z serii – trzymamy za to kciuki! Poza tym pojawią się trzy sezony serialu „Startup” z Martinem Freemanem w roli głównej.

 
Wisienką na torcie będzie z kolei „Spider-Man: Daleko od domu” – druga część trylogii od Jona Wattsa z Tomem Hollandem. Sony ewidentnie chce przygotować widzów na debiut trzeciej odsłony, która ma pojawić się w kinach jeszcze w tym roku! Jeśli więc jeszcze nie oglądaliście tego filmu, to chyba nie będzie lepszej okazji.


polecane wideo - obserwuj nas na YouTube



Nie wiadomo, kiedy powyżej wspomniane produkcje zawitają do PlayStation Plus Video Pass. Możemy spodziewać się jednak, że stanie się to wraz z debiutem listopadowej oferty usługi abonamentowej – czyli na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: Twitter (@PlayStationPL) / Foto. Sony

Piotr MalinowskiDziennikarz z pasji i wykształcenia. Jest związany z popularnymi serwisami branżowymi, gdzie od siedmiu lat publikuje treści o nowych technologiach, gamingu oraz „ludziach internetu”. Fascynuje go wpływ influencer marketingu na społeczeństwo oraz szeroko pojęte przyczyny i skutki nierówności społecznych. Prywatnie fan powieści/filmów grozy, gier studia Piranha Bytes, podcastów kryminalnych, dobrej kawy oraz rowerowych wycieczek.