Roborock tnie ceny nawet o 64 proc. Wielka wyprzedaż już trwa

Maksym SłomskiSkomentuj
Roborock tnie ceny nawet o 64 proc. Wielka wyprzedaż już trwa

Roborock rozpoczął urodzinową promocję, w której ceny wybranych robotów sprzątających oraz odkurzaczy spadły nawet o 64 procent. Akcja obejmuje urządzenia z różnych półek cenowych i potrwa do końca września.



Roboty sprzątające Roborock taniej nawet o 64 proc.

Marka Roborock świętuje 12 lat działalności. Z tej okazji postanowiła uczcić jubileusz solidnymi obniżkami. Promocja Roborock rozpoczęła się 20 sierpnia i obejmuje roboty sprzątające, modele pionowe oraz urządzenia wet&dry, które jednocześnie odkurzają i myją podłogę.

Sprzęt w obniżonych cenach można znaleźć w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom, Neonet, Komputronik i MediaMarkt, a także na Allegro. Warto porównać kilka ofert, ponieważ wysokość rabatu zależy od konkretnego modelu i sprzedawcy. Deklarowane 64 procent to najwyższa dostępna obniżka, a nie rabat obejmującym każde urządzenie.



Roborock przecenił swoje flagowe urządzenia, ale nie tylko

W oficjalnym sklepie producenta przeceniono robota sprzątającego Roborock Saros 20 Complete o wysokości zaledwie 7,98 cm. Smukła obudowa ułatwia wjazd pod kanapy i szafki, natomiast podwozie AdaptiLift pozwala mu radzić sobie z progami oraz innymi przeszkodami. Robot korzysta także z rozbudowanego systemu wykrywania obiektów i automatycznej stacji dokującej. Parametry modelu potwierdza oficjalna karta produktu Roborock.

Wśród wyróżnionych urządzeń znalazł się też Roborock F25 Ultra. To pionowy odkurzacz wet&dry przeznaczony do jednoczesnego zbierania suchych zabrudzeń i mycia podłogi. Może okazać się szczególnie przydatny w kuchni, gdzie rozsypane produkty i rozlane płyny często wymagają użycia kilku różnych akcesoriów. Model oferuje również tryby wykorzystujące parę oraz gorącą wodę do usuwania uporczywych plam. Szczegóły urządzenia są dostępne na stronie producenta.

Tańsze są również roboty Roborock Qrevo 5AE i Qrevo Edge 5V1. Ich mocną stroną są wielofunkcyjne stacje, które przejmują część najbardziej uciążliwych czynności, w tym pranie oraz suszenie mopów. Dzięki temu obsługa robota nie kończy się każdorazowo na ręcznym czyszczeniu mokrych nakładek.

Promocja Roborock potrwa ponad miesiąc

Twarzą jubileuszowej kampanii „Rocking Life Delightfully” został Rozkoszny, czyli Michał Korkosz – autor książek kulinarnych i popularny twórca internetowy. Współpraca ma podkreślać, że automatyzacja sprzątania pozwala przeznaczyć więcej czasu na gotowanie, hobby albo zwyczajny odpoczynek.

Urodzinowa wyprzedaż Roborock potrwa do 30 września. To sporo czasu na wybór urządzenia, ale przed zakupem warto sprawdzić ceny u kilku partnerów, ponieważ różnice pomiędzy sklepami mogą być równie istotne jak sam deklarowany rabat.


reklama


Źródło: Roborock

Maksym SłomskiMaksym Słomski Z dziennikarstwem technologicznym związany od 2009 roku, a z nowymi technologiami właściwie od dzieciństwa. Pamięta pakiety internetowe TP SA i granie z kumplami w kafejkach internetowych. Newsman, tester, ten od wideo. Miłośnik ulepszania swojego desktopa, czochrania kotów, Mazdy MX-5 i biegania. Wyznawca filozofii xD.