Instalki.pl » Aktualności » Software » SQUID dodaje nową funkcję, która ułatwi życie użytkownikom
Środa, 21 Listopad 2018 16:14, Wpisany przez BS
SQUID
Tego potrzebowaliśmy.

SQUID  jest bardzo popularnym i lubianym agregatorem treści. Możemy dzięki niemu łatwo przejrzeć wiadomości z tematyki, która nas interesuje. Do tej pory jednak czegoś w aplikacji brakowało - możliwości zapisywania artykułów. Jeżeli akurat mieliśmy 10 minut i chcieliśmy tylko przejrzeć nagłówki, a najciekawsze teksty przeczytać później, musieliśmy korzystać z aplikacji pokroju Pocket. Teraz jednak się to zmienia.

Już teraz w najnowszej wersji SQUID na Androidzie możemy w łatwy sposób zapisywać ulubione artykuły, albo teksty, które chcemy przeczytać później. Wystarczy, że po wejściu w artykuł w rozwijanym menu klikniemy pierwszą ikonę (którą pewnie znacie już z innych appek jak Facebook czy Instagram). Jeżeli jest ona zielona, to artykuł jest zapisany. Żeby znaleźć zapisane artykuły, musimy wejść do głównego menu na stronie startowej aplikacji i wybrać pozycję Zapisane artykuły

squid app

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dać naszym użytkownikom nową funkcjonalność zapisywania artykułów. Jest to idealne narzędzie do zapisywania ulubionych przepisów kulinarnych, poradników przydatnych w czasie podróży, śmiesznych historyjek oraz ważnych artykułów, których lekturę chcemy przełożyć na później. Dzięki nowej funkcjonalności nasi użytkownicy mogą teraz poczuć, że nie ominie ich żadna ważna informacja, nie będą obawiać się syndromu FOMO*:) ” - mówi Johan Othelius, założyciel i CEO SQUID App.

* FOMO - fear of missing out - uczucie strachu związane z poczuciem tego, że mogliśmy pominąć jakąś ważną informację.

To na pewno ułatwi życie każdemu kto często tylko zapisuje artykuły z ciekawymi nagłówkami. Od teraz nie musimy zapisywać linków nigdzie na zewnątrz - możemy robić to bezpośrednio w SQUID. Osobiście muszę przyznać, że właśnie tego potrzebowałem.

Źródło: SQUID