Instalki.pl » Android » Wiadomości i czasopisma » Pocket 7.66.0.0

Pocket

7.66.0.0
Wiadomości i czasopisma
Rozmiar:
8.6 MB
Aktualizacja:
02.12.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1820 (78 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis Pocket 7.66.0.0
Pocket to aplikacja umożliwiająca szybkie zapisywanie, odkrywanie i rekomendowanie najlepszych i najciekawszych artykułów oraz tekstów dostępnych w sieci.

Bardzo przydatny program gdy znajdziemy interesujący nas artykuł, film czy łącze, a akurat nie mamy czasy by go przeczytać czy obejrzeć. Wystarczy zapisać nasze znalezisko w aplikacji, a dzięki automatycznej synchronizacji z telefonem, tabletem i komputerem możemy ponownie wyświetlić ten materiał zawsze i wszędzie, nawet w trybie offline.

W Pocket można zapisywać treści z dowolnego miejsca, w tym z komputera, przeglądarki Safari, skrzynki e-mail i ulubionych aplikacji, takich jak Facebook, Twitter, Flipboard i Feedly.

Program oferuje nieograniczoną ilość miejsca do zapisywania, tagi umożliwiające szybkie porządkowanie treści, słuchanie artykułów dzięki funkcji Tekst na mowę oraz zapisywanie jednym kliknięciem za pomocą rozszerzeń do przeglądarek Safari, Chrome i Firefox.

Możemy również przesłać przeczytany artykuł do inneg znajomego korzystającego z usługi Pocket, lub udostępnić je na Facebooku, Twitterze, Evernote lub drogą e-mail.

Istnieje również zaktualizowanie programu do wersji Pocket Premium, aby uzyskać nowe, zaawansowane funkcje, takie jak profesjonalne wyszukiwanie, sugerowane tagi, czy tworzenie kopii zapasowych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook