Instalki.pl » Testy » Hardware » Test Sony INZONE H9. Słuchawki kompletne do PC i konsoli?
Czwartek, 11 Sierpień 2022 20:35, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Sony INZONE H9

W czerwcu tego roku Sony z przytupem weszło jeszcze mocniej w segment “gamingowy” - firma znana m. in. z konsol zaprezentowała serię monitorów i słuchawek przeznaczonych dla graczy.

W ramach swojej nowej serii INZONE, Sony wprowadziło na rynek trzy modele słuchawek: H3, H7 i H9. Każdy z modeli delikatnie się od siebie różni, oczywiście również w kwestii ceny.

Sony INZONE H9 to flagowy model, który może pochwalić się systemem aktywnej redukcji szumów oraz 32-godzinnym działaniem na baterii. Model INZONE H7 nie posiada ANC, ale działa na baterii do 40 godzin. Ostatni z modeli, INZONE H3, to słuchawki w pełni przewodowe. Co ciekawe, w modelu INZONE H9 Sony zastosowało dokładnie tę samą technologię redukcji szumów, co w modelach z serii WH-1000X. Można się więc spodziewać, że będzie ona skutecznie wyciszała odgłosy płynące z otoczenia.

2022-08-11 204232

Sony zaimplementowało również do swoich headsetów wsparcie dla 360 Spatial Audio. Japoński producent chwali się również zastosowaniem miękkich i grubych padów, które przekładają się także na pasywne tłumienie hałasu płynącego z otoczenia. Podczas korzystania ze słuchawek podłączonych do konsoli PlayStation 5, na ekranie pojawią się informacje na temat poziomu głośności, naładowania czy stanu mikrofonu. Sony dba więc tym samym zarówno o graczy konsolowych, jak i osoby, które wykorzystują tradycyjnego peceta.

Sony INZONE H9 - recenzja wideo


Wnikliwą recenzję i ocenę słuchawek INZONE H9 przygotowaną przez Chemika znajdziecie na naszym kanale YouTube. Zapraszamy do oglądania, komentowania i jakowania ;)Sony INZONE - ceny


Model Sony INZONE H3 wyceniono na 499 złotych. Za model H7 trzeba zapłacić 1099 złotych, a najdroższa, flagowa wersja H9 kosztuje aż 1399 złotych.

Sony INZONE H3 nie są najdroższymi słuchawkami do gier, jakie mieliśmy okazję testować w ostatnim czasie. Tak, można jeszcze drożej, co udowadniają Bang & Olufsen Beoplay Portal kosztujące więcej niż konsola nowej generacji...