Instalki.pl » Systemy » macOS Ventura 13.4

macOS Ventura

13.4
Systemy operacyjne
Rozmiar:
12 GB
Aktualizacja:
23.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1512 (136 w tym miesiącu)
Opis macOS Ventura 13.4
 
 

macOS Ventura to system operacyjny stworzony dla użytkowników komputerów Mac. Z system na macu pracuje się lepiej, łatwiej i co najważniejsze wydajniej. A współpraca Maca z innymi urządzeniami jest płynniejsza i daje więcej możliwości.

Jest najbardziej zaawansowanym systemem na świecie, oferując niezrównaną wydajność i niespotykaną prostotę w obsłudze.

Wyniki wyszukiwania w aplikacji Mail są teraz dokładniejsze, a sugestie dostaniemy, zanim jeszcze wpiszemy zapytanie. W usłudzie Spotlight rozszerzone wyszukiwanie obrazów. Obrazy ze Zdjęć, Wiado­mości, Notatek, Findera lub z internetu znajdziemy bezpośrednio w Spotlight. Możemu nawet użyć funkcji Tekst na żywo, żeby odnaleźć obraz na podstawie zawartych w nim słów.

Usprawniono logowanie. Klucze pozwalają logować się łatwiej i bezpieczniej. Rozszerzono współpracuję pomiędzy użytkownikami. Notatki, prezentacje, przypomnienia, karty grup Safari lub inne materiały udostępnimy zespołowi w Wiadomościach. I natychmiast można zacząć nad nimi pracować. Zmiany w udostępnionych projektach zobaczymy w wątku, a przedyskutujemy z resztą grupy bezpośrednio w aplikacji, w której pracujemy.

W systemie pojawiła się funkcja Stage Manager, która działa na każdym Macu i automatycznie porządkuje apki i okna w jednym, przejrzystym widoku. Dzięki temu łatwo przeskakiwać między zadaniami, nie tracąc skupienia.

Poza tym przeprojektowano pasek boczny w Ustawieniach systemowych – dobrze znany użytkownikom iPhone’a i iPada – sprawia, że nawigowanie w ustawieniach i konfigurowanie Maca jest proste jak nigdy.

macOS Ventura jest kompatybilny z następującymi komputerami:

  • iMac (2017 lub nowszy),
  • iMac Pro (2017 lub nowszy),
  • MacBook Air (2018 lub nowszy),
  • Macbook Pro (2017 lub nowszy),
  • Mac Pro (2019 lub nowszy),
  • Macbook (2017 lub nowszy),
  • Mac Mini (2018 lub nowszy)
  • Mac Studio (2022 lub nowszy)
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook