Instalki.pl » Systemy » Elementary OS 7.0

Elementary OS

7.0
Systemy operacyjne
Rozmiar:
2 GB
Aktualizacja:
02.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
16224 (174 w tym miesiącu)
Opis Elementary OS 7.0
 
 

elementaryOS to dystrybucja Linuksa, którą charakteryzuje ponadprzeciętna elegancja oraz długoterminowe wsparcie i duża baza oprogramowania.

System jest mocno inspirowany Apple macOS, ale w tym wypadku jest to ogromny komplement. Minimalistyczne i eleganckie UI to doskonałe uzupełnienie prostego w obsłudze instalatora, niewielkich wymagań systemowych oraz stabilnej pracy..

elementary OS oferuje pełną swobode przy konfigurowaniu wygladu systemu od zmiany koloru stylu po zmianę każdej ikony. Oprócz tego, doskonale radzi sobie z ekranami dotykowymi a także oferuje pełne wsparcie do wyświetlanych powiadomień na pulpicie systemowym.

Oferuje sporo podobnych funkcji, które znamy z systemu OS X, czyli na przykład narzędzie do powiadomień, wbudowany odtwarzacz multimedialny, który przechwytuje dźwięki i muzykę z różnych źródeł.

AppCenter jest centralnym elementem systemu operacyjnego, pozwalającym na pobieranie aplikacji do pracy, zabawy i kreatywnego wyrażania siebie. Flatpak ułatwia programistom szybkie publikowanie aktualizacji aplikacji, a od teraz można je otrzymywać automatycznie. Oczywiście alternatywą jest manualne pobieranie poprawek lub ustalanie momentu, w którym system ma to robić w sposób zautomatyzowany.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook