Instalki.pl » Systemy » Windows 11 Insider Preview

Windows 11

Insider Preview
Systemy operacyjne
Rozmiar:
5 GB
Aktualizacja:
20.08.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
893 (425 w tym miesiącu)
Opis Windows 11 Insider Preview
 
 
Windows 11 to system operacyjny firmy z Redmond, który oferuje spore zmiany w porównaniu do poprzedniego systemu Windows 10. Przede wszystkim przebudowano i ulepszono interfejs użytkownika - w tym między innymi odnowiono menu Start czy usprawniono panel sterowania.

Oprócz tego, nowe środowisko oferuje dużo wygodniejszy kontakt z bliskimi osobami (na przykład zintegrowano z systemem oprogramowanie Microsoft Teams), oraz usprawniono dostęp do ulubionych treści.

Windows 11. Nowy system został również zaprojektowany z myślą o graczach. Usługa Xbox Game Pass została zintegrowana z systemem, a dzięki zapisowi w chmurze, granie będzie można kontynuować na innych maszynach z Windows 11. System stawia również na szybkość i wydajność w grach dzięki DirectStorage. Technologia znana z Xbox Series X/S wymagająca najnowszych dysków NVMe ma przyspieszyć ładowanie gier w systemie Windows 11

Wersja testowa (Insider Preview) dostępna jest wyłącznie dla członków programu Windows Insider. Aby uzyskać dostęp, należy udać się na stronę producenta i dołączyć do programu Windows Insider.

Wymagania systemowe

  • Procesor: 1 GHz lub szybszy, co najmniej z 2 rdzeniami, zgodny procesor 64-bitowy lub procesor zgodny ze standardem System on a Chip (SoC)
  • RAM: 4 GB pamięci
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 64 GB
  • Karta graficzna zgodna z biblioteką DirectX 12/WDDM 2.x
  • Wymagania systemu: oprogramowanie układowe UEFI z obsługą bezpiecznego rozruchu oraz Moduł TPM w wersji 2.0
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook