Instalki.pl » Systemy » Rescuezilla 2.4.2

Rescuezilla

2.4.2
Systemy operacyjne
Rozmiar:
905 MB
Aktualizacja:
06.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1304 (46 w tym miesiącu)
Opis Rescuezilla 2.4.2
 
 
Rescuezilla to narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dysku twardego na komputerze. Aplikacja rozpowszechniana jest w formie Live CD i jest kompatybilna z Clonezilla.

Rescuezilla tworzy kopię nośnika danych i w razie problemów z uruchomieniem systemu, pomoże w prosty sposób przywrócić system oraz całą partycję do stanu przed awarią.

Program przywróci wszystko co znajdowało się na dysku (na partycji) w momencie utworzenia kopii zapasowej. Oprócz plików systemowych, odzyska też dokumenty, zdjęcia, filmy itp.

Nie ma znaczenia, czy korzystasz z systemu Windows, Mac czy Linux. Wystarczy pobrać program i zapisać go na pendrive USB a następnie uruchomić ponownie komputer. Twój komputer załaduje kompletny mini system operacyjny z interfejsem użytkownika typu „wskaż i kliknij” do pamięci komputera bez zapisywania jakichkolwiek informacji na dysku twardym.

Obsługuje obrazy wykonane przez VirtualBox, VMWare, Qemu itp. Oferuje również dostęp do internetu oraz korzystania z wbudowanej przeglądarki internetowej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook