Instalki.pl » Systemy » Red Hat Enterprise Linux 8.1

Red Hat Enterprise Linux

8.1
Systemy operacyjne
Rozmiar:
683.59 MB
Aktualizacja:
07.11.2019
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Linux
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
2.3
Oceń:
Pobrano:
4498 (31 w tym miesiącu)
Opis Red Hat Enterprise Linux 8.1
 
 

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) to komercyjna, stworzona dla firm dystrybucja systemu Red Hat. Oferuje ona szerokie spektrum narzędzi biznesowych, które idealnie sprawdzą się w najcięższych warunkach.

Będąc platformą IT, cieszącą się wielkim zaufaniem na świecie, RHEL wdrażany jest na szczególnie krytycznych polach jak giełdy, firmy informatyczne, instytucje finansowe czy studia filmowe. System ma za zadanie ułatwić przejście firmom na nowe modele centrów przetwarzania danych, wśród których znajdziemy chmury obliczeniowe.

Red Hat Enterprise Linux obsługuje najważniejsze architektury, hypervisory, oraz wiele narzędzi pozwalających na dostosowywanie środowiska do własnych potrzeb. Jako, że jest to system o znaczeniu strategicznym dla wielu podmiotów, deweloperzy włożyli wiele w pracy w zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa.

Jednym z takich rozwiązań jest funkcja SELinux, która została stworzona we współpracy z amerykańską agencją bezpieczeństwa narodowego NSA. Zaimplementowano ponadto systemy weryfikacji spójności plików, zapory systemowe jak i funkcje audytu.

Uwaga!
Podczas pobierania zostaniemy przekierowani na stronę producenta, gdzie należy się zarejestrować.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook