Instalki.pl » Systemy » EuroLinux 9.1

EuroLinux

9.1
Systemy operacyjne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.4 GB
Aktualizacja:
31.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1439 (55 w tym miesiącu)
Opis EuroLinux 9.1
 
 
EuroLinux to dystrybucja linuxa rozpowszechniana na licencji Open Source. Stworzona w oparciu o kod źródłowy Red hat Enterprise Linux i dzięki temu zapewnia zgodność z takimi dystrybucjami jak Oracle Linux, RHEL, Scientific Linux czy CentOS.

EuroLoinux doskonale sprawdzi się nie tylko jako dystrybucja dla serwerów, ale i również jako system operacyjny na komputerach stacjonarnych. EuroLinux jest produktem stabilnym, wiarygodnym, sprawdzonym – w pełni profesjonalnym.

System operacyjny EuroLinux sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane są kompletne rozwiązania klasy Enterprise, aczkolwiek głównymi odbiorcami produktu są: firmy działające w sektorze IT, przemysł telekomunikacyjny, instytucje publiczne, sektor finansowy oraz przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.

EuroLinux zyskał przełomową możliwość samodzielnego budowania (kompilowania) systemu operacyjnego z plików źródłowych w infrastrukturze użytkownika. To najwyższy możliwy poziom dostarczania systemu, ponieważ gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa i zaufania. Umożliwia także stworzenie własnej wersji Linuksa.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook