Instalki.pl » Systemy » Chrome OS Flex 0.2.2

Chrome OS Flex

0.2.2
Systemy operacyjne
Rozmiar:
1 GB
Aktualizacja:
07.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows/Mac OS X
Kategoria:
Systemy operacyjne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
13321 (901 w tym miesiącu)
Opis Chrome OS Flex 0.2.2
 
 
Chrome OS Flex to system operacyjny zaprojektowany z myślą o starszych komputerach PC i Mac, które już nie są wspierane przez producentów i co gorsza, straciły na stabilności oraz wydajności. Chrome OS Flex sprawi, że nawet 13 letnie komputery powrócą do życia.

System bazuje na Chrome OS, który zagościł na Chromebookach - czyli przenośnych komputerów firmy Google. Chrome OS Flex Wyróżnia się szybkością działania, prostotą w obsłudze i zarządzaniu systemem oraz wysokim bezpieczeństwem danych użytkownika. System sprawi, że komputery będą się szybciej uruchamiały i nie zwalniały z upłwyem czasu oraz co jest najważniejsze usprawni je pod kątem stabilności działania.

Chrome OS Flex doskonale posłuży do pracy nie tylko w domu, ale i znajdzie swoje zastosowanie w szkołach, biurach czy w innych miejscach, gdzie do działania potrzebna jest właściwie tylko przeglądarka internetowa.

System Chrome OS Flex pozwoli nam wygodnie zarządząć systemem, w tym między innymi korzystaniem z konsoli administracyjnej do zdalnego zarzadzania aktualizacjami czy przeprowadzania konfiguracji urządzeń. Ponadto, posiada ochronę proaktywną. Zablokowane pliki wykonywalne i technologia piaskownicy eliminują potrzebę korzystania z oprogramowania antywirusowego

Jak zainstalować system Chrome OS Flex na PC lub Mac

Wystarczy zainstalować specjalne rozszerzenie - Chromebook Recovery Utility (wymagane posiadanie zainstalowanej przeglądarki Chrome), które umożliwi nam pobranie systemu Chrome OS Flex na nośnik USB. Szczegółową instrukcję instalacji systemu znajdziecie na stronie Google, w tym miejscu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook