Instalki.pl » Sterowniki » Mobile » Windows Mobile » narzędzia różne » Microsoft My Phone (Non Touch) 1.52

Microsoft My Phone (Non Touch)

1.52
narzędzia różne
Rozmiar:
1.27 MB
Aktualizacja:
25.11.2009
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Mobile 6
Kategoria:
narzędzia różne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3821 (6 w tym miesiącu)
Opis Microsoft My Phone (Non Touch) 1.52
 
 
Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych zawartości telefonu Usługa My Phone tworzy kopie zapasowe informacji zawartych w telefonie z systemem Windows® w chronionej hasłem witrynie sieci Web obsługiwanej przez firmę Microsoft. W razie utraty lub wymiany telefonu na nowy można te informacje łatwo odtworzyć.

Wysyłanie zdjęć do komputera oraz ulubionych witryn społecznościowych Usługa Microsoft My Phone ułatwia udostępnianie fotografii zrobionych telefonem. Fotografie można udostępniać w usługach Facebook, Flickr, MySpace i Windows Live z konta sieci Web usługi My Phone lub bezpośrednio z telefonu z systemem Windows.

Znajdowanie zagubionego telefonu Usługa My Phone może wskazać na mapie ostatnią znaną lokalizację telefonu (na podstawie miejsca ostatniej synchronizacji lub udostępniania fotografii za pomocą usługi My Phone). Wymagana jest aktywacja użytkownika.

Uzyskiwanie dostępu do kontaktów, wiadomości SMS i innych informacji w trybie online Za pośrednictwem sieci Web można organizować kontakty i terminy zapisane w telefonie oraz przeszukiwać stare wiadomości SMS. Zmiany pojawią się w telefonie po przeprowadzeniu synchronizacji.

Uwaga !

Jest to wersja przeznaczona na urządzenia mobilne bez możliwości obsługi ekrany za pomocą dotyku.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook