Instalki.pl » Sterowniki » Kontrolery » PlayStation » Firmware updater for DualSense 1.5.0.2

Firmware updater for DualSense

1.5.0.2
PlayStation
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
29.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
PlayStation
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
559 (32 w tym miesiącu)
Opis Firmware updater for DualSense 1.5.0.2
 
 

Firmware updater for DualSense Wireless Controller to oficjalne oprogramowanie przeznaczone do przeprowadzania na komputerze aktualizacji kontrolera bezprzewodowego DualSense oraz DualSense Edge.

Instalując sterowniki poprawimy wydajność kontrolera bezprzewodowego DualSense, aktualizując jego oprogramowanie układowe.

Instrukcja instalacji sterownika do kontrolera:

Jeśli aktualizujemy oprogramowanie układowe po raz pierwszy, musimy zainstalować aplikację na komputerze z systemem Windows. Przy następnej aktualizacji oprogramowania układowego zaczynamy od kroku 3.
1. Pobieramy aplikację i zapisujemy ją na pulpicie lub w innej lokalizacji.
2. Uruchamiamy plik instalacyjny, a następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować aplikację. Podczas instalacji może wyświetlić się monit o pobranie dodatkowego oprogramowania, które jest potrzebne do korzystania z aplikacji. Aby pobrać to oprogramowanie, postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
3. Uruchomiamy aplikację.
4. Używamy przewodu USB, aby podłączyć kontroler do komputera z systemem Windows, a następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby rozpocząć aktualizację. Nie wyłączamy komputera z systemem Windows ani nie odłączaj przewodu USB podczas aktualizacji. Po zakończeniu aktualizacji wyświetli się komunikat. Wybieramy przycisk [OK], aby zakończyć proces.

Oprogramowanie układowe można aktualizować tylko dla jednego kontrolera naraz. Aby zaktualizować oprogramowanie układowe wielu kontrolerów, musisz przeprowadzić aktualizację każdego kontrolera osobno.

Więcej informacji o oprogramowaniu znajdziecie na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook