Wtorek, 10 Styczeń 2017 16:23, Wpisany przez Michał Cichocki
BackdropsZestaw 9 aplikacji, które w mgnieniu oka odmienią tło w naszym smartfonie.

W sieci znajdziemy niezliczoną liczbę stron oferujących darmowy dostęp do grafik, które mogą posłużyć jako ciekawe tło do naszego smartfona. Często jednak poszukiwania tej jedynej są wyjątkowo żmudne.

Z pomocą przychodzą nam dedykowane aplikacje, które ułatwiają wyszukanie interesującej nas tapety. Prezentujemy zestawienie najlepszych programów, które swoją funkcjonalnością znacznie uproszczą nam życie.

Tapety HD (Backgrounds HD)

Tapety HD (Backgrounds HD)

Tapety HD (Backgrounds HD) to oprogramowanie oferujące zestaw ponad 7000 tapet, które pozwolą spersonalizować wygląd naszego pulpitu. Istnieje możliwość ustawienia automatycznej zmiany tapet każdego dnia.

Program w żaden sposób nie obciąża telefonu, bowiem nie jest on nakładką systemową. Najciekawsze obrazy można dodawać do listy ulubionych i wyszukiwać za pomocą tagów oraz podziału na kategorie.Zedge

Zedge

Poszukując bogatej w możliwości personalizacji aplikacji, warto zwrócić uwagę na Zedge. Program jest szybki, elegancki i po brzegi wypełniony wysokiej jakości multimediami.

Wstawienie tapety to tylko dwa dotknięcia ekranu, równie prosto ustawimy dzwonek telefonu, konkretnego kontaktu czy alarm. Oprócz tego da się pobrać animowane tapety czy nawet gry, a od niedawna również pakiety ikon.


Zedge

Backdrops

Backdrops

Bez wątpienia Backdrops to kolejna interesująca aplikacja, która wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika.

Pozwala na podpięcie swojego konta do Google, dzięki czemu zyskamy możliwość synchronizacji tapet. Backdrops dostępny jest w wersji płatnej.


Backdrops

«« Początek « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnie »»
(Strona 1 z 3)