Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » zrzuty ekranowe » ShareX 13.4.0

ShareX

13.4.0
zrzuty ekranowe
Rozmiar:
7.5 MB
Aktualizacja:
16.12.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zrzuty ekranowe
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
2095 (31 w tym miesiącu)
Opis ShareX 13.4.0
 
 

ShareX to bezpłatne oprogramowanie do wykonywania zrzutów ekranowych. Oferuje prosty i w pełni funkcjonalny interfejs, zaawansowane opcje konfiguracyjne oraz różne metody wykonywania zrzutów ekranowych.

Korzystając z programu możemy wykonać zrzut z pełnego ekranu, jego dowolnego fragmentu lub z włączonego, aktywnego okna. ShareX pozwala też tworzyć zrzuty ekranowe w różnych kształtach (prostokątnych, trójkątnych itp.), a także posiada wbudowane narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z dowolnego zaznaczonego obszaru na pulpicie. Dzięki temu możemy stworzyć prezentację lub demonstrację albo wideo poradnik.

Po wykonaniu zrzutu ekranowego, program automatycznie tworzy plik graficzny i wysyła go do wybranego przez użytkownika serwera / portalu internetowego – picasaweb.google.pl, uploadscreenshot.com, twitpic.com, twitsnaps.com, flickr.com czy imageshack.us. Następnie możemy z poziomu programu skopiować adres wysłanego zrzutu i udostępnić znajomym lub na dowolnym forum internetowym.

Użytkownicy mogą również dodawać adnotacje, znaki wodne do przechwyconych zrzutów ekranowych, a także drukować zdjęcia i wykonywać szereg innych operacji, w tym między innymi przesyłać pliki do serwerów FTP lub do innych aplikacji udostępniających dane użytkownika na zewnętrznych portalach (Dropbox).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook