Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » zrzuty ekranowe » Screenpresso 1.8.4.3

Screenpresso

1.8.4.3
zrzuty ekranowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
17.4 MB
Aktualizacja:
26.10.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
zrzuty ekranowe
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
16288 (488 w tym miesiącu)
Opis Screenpresso 1.8.4.3
 
 
Screenpresso to darmowe i w pełni funkcjonalne narzędzie do przechwytywania ekranu i nagrywania sekwencji wideo z całego pulpitu systemowego.

Korzystając z programu możemy przechwytywać cały ekran pulpitu, jego wybrany obszar lub aktywne okno za pomocą jednego skrótu klawiszowego. Screenpresso przechwytuje również strony internetowe oraz nagrywa filmy w jakości HD – z możliwością eksportu do formatu HTML5. Wyróżniającym elementem programu jest funkcja autoprzewijania, która jest w stanie przechwycić wszystko to co nie mieści się na ekranie monitora.

W Screenpresso znajdziemy też wbudowany edytor do modyfikowania przechwyconych zrzutów ekranowych. Możemy z nim przycinać, podświetlać, zamieszczać komentarze, zaokrąglać rogi oraz dodawać rozmaite efekty wizualne. Użytkownicy mogą udostępniać z poziomu programu swoje zrzuty ekranowe przez dysk Google, Twitter, Facebook, Flickr, DropBox, Imgur czy serwer FTP. Program możemy zainstalować na dysku twardym bądź skorzystać z jego wersji przenośnej i uruchomić go od razu po ściągnięciu.

Uwaga!
Aby zaktualizować program do najnowszej wersji, należy poszukać opcji "O Programie" i nacisnąć przycisk - Sprawdź aktualizacje.

Program jest dostępny za darmo i posiada liczne ograniczenia. Listę różnic pomiędzy wersją bezpłatną a komercyjną - znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Program wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework 4 lub nowsze.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Luty 2018 09:54
zajebista
POKAŻ ()

Facebook