Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » zrzuty ekranowe » Screenpresso 2.1.8

Screenpresso

2.1.8
zrzuty ekranowe
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
24.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
zrzuty ekranowe
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
22855 (185 w tym miesiącu)
Opis Screenpresso 2.1.8
 
 
Screenpresso to darmowe i w pełni funkcjonalne narzędzie do przechwytywania ekranu i nagrywania sekwencji wideo z całego pulpitu systemowego.

Screenpresso przechwytuje pulpit (zrzuty ekranu i filmy HD) na potrzeby dokumentów szkoleniowych, wspólnych prac projektowych, raportów o błędach IT i nie tylko.

Korzystając z programu możemy przechwytywać cały ekran pulpitu, jego wybrany obszar lub aktywne okno za pomocą jednego skrótu klawiszowego. Screenpresso przechwytuje również strony internetowe oraz nagrywa filmy w jakości HD – z możliwością eksportu do formatu HTML5. Wyróżniającym elementem programu jest funkcja autoprzewijania, która jest w stanie przechwycić wszystko to co nie mieści się na ekranie monitora.

Screenpresso nagrywa ekran w postaci wideo i tworzy pliki wideo MP4 oraz umożliwia wygodnie udostępnianie ich w sieci. W programie znajdziemy też wbudowany edytor, przy użyciu którego zmodyfikujemy przechwycone zrzuty ekranowe. Możemy w nim dodawać strzałki, wyróżniać obszar, kolorowe dymki, prostokąty, elipsy, pola tekstowe, objaśnienia i nie tylko. Oprócz tego, można kadrować, dodawaj cienie, zaokrąglone rogi, odbicia, poszarpane krawędzie i bardziej fantazyjne efekty obramowań.

Kolejnym atutem programu jest możliwość uruchamia go bez potrzeby instalowania na dysku twardym.

Uwaga!

W celu zaktualizowania programu do najnowszej wersji, należy poszukać opcji "O Programie" i nacisnąć przycisk - Sprawdź aktualizacje.

Program jest dostępny za darmo i posiada liczne ograniczenia. Listę porównującą obydwie wersje znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Program wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework 4 lub nowsze.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Luty 2018 09:54
zajebista
POKAŻ ()

Facebook