Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » zrzuty ekranowe » Screenphoto 2021.6.1

Screenphoto

2021.6.1
zrzuty ekranowe
Rozmiar:
10.9 MB
Aktualizacja:
05.12.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
zrzuty ekranowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1173 (15 w tym miesiącu)
Opis Screenphoto 2021.6.1
 
 

Screenphoto (wcześniej znany jako Schirmfoto) to darmowy program do szybkiego i łatwego tworzenia zrzutów ekranu. Aplikacja znacznie ułatwia użytkownikowi tworzenie zrzutów ekranu, dzięki pełnej integracji z oknami w systemie Windows. Gdy Screenphoto jest uruchomiony, dodaje do każdego aktywnego programu przycisk, za pomocą którego można bardzo szybko zapisać obraz wyświetlany na monitorze.

Przy użyciu Screenphoto możemy wykonać zrzut ekranu z całego pulpitu, wybranego obiektu lub aktywnego okna. Program działa w zasobniku systemowym i dzięki temu nie przeszkadza użytkownikowi w czasie normalnej pracy. Zastępuje domyślną usługę do tworzenia zrzutu ekranu i posiada szereg przydatnych funkcji pozwalające na drukowanie obrazu lub przesłanie go do znajomego drogą elektroniczną (poprzez e-mail bądź popularne serwisy społecznościowe).

Oprócz tego oferuje możliwość przybliżania i oddalania widoku kamery, a także zapisywanie zrzutu ekranu w formacie PDF, JPG i PDF. Nie zabrakło narzędzia do implementacji znaku wodnego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook