Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » zrzuty ekranowe » TechSmith Capture 2.0.7.556

TechSmith Capture

2.0.7.556
zrzuty ekranowe
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
15.10.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
zrzuty ekranowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3220 (67 w tym miesiącu)
Opis TechSmith Capture 2.0.7.556
 
 

TechSmith Capture (formalnie Jing) to darmowe narzędzie służące do nagrywania screencastów i wykonywania zrzutów ekranu. Program umożliwia rejestrowanie wybranego fragmentu ekranu, określonego okna bądź też całego pulpitu.

Tuz po zakończeniu instalacji użytkownik musi utworzyć konto, lecz bez konieczności klikania w żadne linki aktywacyjne wysyłane na adres e-mail. Z poziomu przeglądarki dokonujemy błyskawicznej rejestracji.

Odpowiednią kombinacji klawiszy (domyślne Shift + F11) dokonujemy zrzutu dowolnego fragmentu naszego pulpitu. Pojawia się specjalny panel, który pozwala na utworzenie zrzutu lub nawet zarejestrowanie wideo (np dla prezentacji lub do innych celów - na przykład edukacyjnych lub korporacyjnych).

Wszelkie zarejestrowane dane zapisywane są w formacie SWF, co oznacza, że takie nagranie jest gotowe do zamieszczenia na stronie internetowej. Zrzuty ekranu zapiszemy z kolei w PNG. Po utworzeniu zrzutu ekranowego, otrzymujemy dostęp do prostego - aczkolwiek bardzo wygodnego edytora. Możemy w nim dodawać adnotacje, strzałki itp. albo można skorzystać z funkcji udostępniajacej zrzut ekranu w sieci / w chmurze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook