Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » zrzuty ekranowe » Flameshot 12.0

Flameshot

12.0
zrzuty ekranowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
41 MB
Aktualizacja:
23.06.2022
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
zrzuty ekranowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
49 (49 w tym miesiącu)
Opis Flameshot 12.0
 
 

Flameshot to darmowe, wygodne i wieloplatformowe narzędzie do robienia zrzutów ekranu z wieloma wbudowanymi i przydatnymi funkcjami, które zaoszczędzą nasz czas.

Korzystanie z programu Flameshot jest bardzo przyjemne i zarazem bardzo proste, a to wszystko za sprawą niezwykle intuicyjnego i czytelnego interfejsu użytkownika. Podczas przechwytywania ekranu, możemy w łatwy sposób zaznaczać odpowiedni fragment ekranu do przechwycenia, tworzyć w nim adnotacje, a nawet przesłać gotową grafikę do chmury (jeśli zamierzamy udostępnić go innym użytkownikom).

Kolejną zaletą programu Flameshot to obsługa z wiersza poleceń, która pozwala korzystać z programu bez uruchamiania jego graficznego interfejsu. Interfejs wiersza poleceń umożliwia między innymi skryptowanie oprogramowania.

Z poziomu programu możemy edytować zrzuty ekranowe, poprzez skorzystanie z takich opcji jak podświetlanie tekstu, rozmycie sekcji, dodawanie tekstu, dodawanie kształtów czy strzałek.

W opcjach programu możemy dowolnie dostosować kolor interfejsu graficznego, ustawić skróty klawiszowe, a także skonfigurować opcje związane z zapisywaniem zrzutów ekranowych na dysku twardym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook