iLike

1.2.4
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
6.51 MB
Aktualizacja:
25.11.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
637 (30 w tym miesiącu)
Opis iLike 1.2.4
 
 

iLike jest aplikacją do zarządzania wszystkimi plikami zgromadzonymi na iPhone lub iPad. Z łatwością możemy przeglądać, dodawać, usuwać, eksportować filmy, podcasty, muzykę, dokumenty, zdjęcia, ebooki, pliki kopii zapasowych i wiele innych.

Praca z aplikacją odbywa się za pośrednictwem bardzo czytelnego interfejsu, który jest podzielony na zakładki mające ułatwić orientację w gąszczu różnego typu danych. iLike to narzędzie, które okaże się przydatne również podczas konieczności transferu np. muzyki na nowy komputer lub do iTunes. Wystarczy jedynie podłączyć do komputera przy użyciu kabla USB nasz iPhone lub iPad i zezwolić programowi na wyszukanie urządzenia i zakończenie procesu synchronizacji. Cała operacja jest w pełni automatyczna.

Istnieje również możliwość transferu kontaktów, wiadomości, notatek. Kontakty zapisywane są do pliku VCF, wiadomości do HTML lub PDF, a notatki to pliku TXT. iLike dostarcza również możliwości z zakresu wykonywania kopii zapasowych wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu z systemem iOS.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook