Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » Siemens Mobile Phone Manager 4.20.631.41.0.0

Siemens Mobile Phone Manager

4.20.631.41.0.0
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
69.74 MB
Aktualizacja:
03.06.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
239952 (23 w tym miesiącu)
Opis Siemens Mobile Phone Manager 4.20.631.41.0.0
 
 
Mobile Phone Manager to łatwy w obsłudze pakiet oprogramowania, zawierający programy pozwalające na połączenia komputera z telefonem.

Program Mobile Phone Manager stawia do dyspozycji narzędzie potrzebne do obsługi danych, adresów i kontaktów w telefonie komórkowym i do tworzenia i wysyłania wiadomości SMS i MMS. Przy jego pomocy można załadować pliki muzyczne z twardego dysku komputera na telefon, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, pobierać zdjęcia z aparatu fotograficznego telefonu na komputer i je edytować oraz tworzyć kopie zapasowe danych telefonu.

Oprogramowanie to działa na wszystkich komputerach obsługiwanych przez systemy Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows 2000 lub Windows XP (z najnowszym dodatkiem Service Pack) i dodatkowo obsługującym technologię IrDA (połączenie podczerwone), oczywiście obsługuje on też standard Bluetooth.

Każdy z indywidualnych modułów programu Mobile Phone Manager uruchamiany jest w oddzielnym oknie i jest przywoływany z głównego okna zwanego paskiem szybkiego uruchamiania.

Główne programy kompletnego pakietu to:

Organizator
Daje możliwość łatwego zarządzania wpisami książki telefonicznej i kontaktami w telefonie. Istniejące wpisy można zmienić, dodać albo usunąć. Nowe wpisy można dodać albo zapisać w komputerze. Dodatkowo możesz posłać wiadomości bezpośrednio do określonych kontaktów.

Komunikaty (SMS i MMS)
Istnieje możliwość łatwego odczytu i wysyłania wiadomości SMS i MMS z komputera. Wiadomości tekstowe można przechowywać jako szablony dla przyszłych wiadomości, podobnie jak listy wysyłkowe. Funkcje hosta pozwalają na łatwe współdziałanie z komputerem (eksport, import, druk, przeciąganie i upuszczanie). Dostosowanie wyglądu i funkcjonowania do programu Microsoft Outlook.

Wszystkie telefony SK65 mogą wymieniać dane z serwerem BlackBerry. Moduł ten w połączeniu z zainstalowanym oprogramowanie telefonu SK65 pozwala na wysyłanie i otrzymywanie e-maili.

Kopia bezpieczeństwa
Szybkie i pewne kopie zapasowe danych z telefonu na komputerze.

Synchronizacja Siemens (synchronizacja danych)
Synchronizuj dane, których kopię stworzyłeś w komputerze z danymi w telefonie, np. terminy, kontakty itd. zarządzane przy użyciu programu Microsoft Outlook.

Zdjęcia > PC
Kopiuj zdjęcia zrobione przy użyciu telefonu na twardy dysk komputera.

Muzyka > Telefon
Kopiuj MP3 albo inne pliki muzyczne z dysku twardego komputera na telefon.

Obrazy
Przy pomocy tego modułu programu możesz tworzyć swoje własne obrazy i je edytować. Obrazy można pobierać z telefonu i edytować je według potrzeby przy pomocy szerokiego wachlarza narzędzi.

Pul nośników
Szeroko zakrojone narzędzie do łatwego kopiowania lub przenoszenia plików audio na albo z Twojego telefonu komórkowego. Poza tym, pliki audio można konwertować z jednego formatu na drugi, można też odtwarzać dyski CD audio i używać ich pojedyncze ścieżki.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook