Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » Siemens Data Suite 1.0.0.76

Siemens Data Suite

1.0.0.76
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
31.77 MB
Aktualizacja:
03.06.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
122321 (36 w tym miesiącu)
Opis Siemens Data Suite 1.0.0.76
 
 
Siemens Data Suite daje Ci wszystko, czego możesz potrzebować do synchronizacji danych z telefonu z Twoim komputerem. Możesz w łatwy sposób zsynchronizować dane z organizera (kontakty, spotkania itd.) z programami Microsoft Outlook lub Lotus Notes.

Aplikacja obsługująca wiadomości pozwala wysyłać SMS-y/MMS-y i zarządzać nimi tak, jakby to były e-maile. Za pomocą aplikacji GPRS Modem możesz zrobić ze swojego laptopa przenośne biuro z dostępem do internetu. Dzięki dzwonkom i edytorowi bitmapy możesz wybrać to co lubisz, a Twój telefon będzie niepowtarzalny! Telefon możesz połączyć z komputerem za pomocą kabla do transmisji danych (M55), IrDA (SL55, S55), lub przez Bluetooth (tylko S55). Zainstaluj Siemens Data Suite i korzystaj z wielofunkcyjności Twojej komórki i komputera.

Informacje o poszczególnych modułach:

Zarządzanie kontaktami
Umożliwia administrowanie wpisami książek telefonicznych oraz kontaktami znajdującymi się na karcie SIM oraz w pamięci telefonu. Możesz edytować istniejące wpisy oraz dodawać nowe. Możesz synchronizować wpisy książki telefonicznej z folderem "Kontakty" programu Microsoft Outlook. Istnieje również możliwość zarządzania wpisami książki telefonicznej telefonu DECT (Siemens Gigaset 4000 Micro) oraz przenosić je do telefonu komórkowego lub folderu "Kontakty" programu Microsoft Outlook.

Wiadomości (SMS oraz EMS)
Budowa programu analogiczna do Microsoft Outlook. Wygodne odczytywanie i przesyłanie Twoich wiadomości SMS oraz EMS z poziomu komputera. Możliwe jest tworzenie szablonów wiadomości w celu szybszego wysyłania powtarzających się wiadomości, jak również tworzenia własnych list dystrybucyjnych odbiorców. Została również zapewniona wygodna współpraca z komputerem (eksportowanie, importowanie, drukowanie, metoda Przeciągnij&Upuść). Dodatkowo opracowano interfejs do edytora obrazków, który zapewnia błyskawiczną edycję elementów EMS.

Edytor dzwonków
Administrowanie oraz modyfikacja dzwonków czy melodii dla połączeń w Twoim telefonie komórkowym. Tworzenie zupełnie nowych dzwonków. Możesz także skopiować dowolną część pliku dźwiękowego MIDI i przesłać do telefonu w celu wykorzystania jako nowy dzwonek. Przy wielościeżkowych plikach MIDI możesz zastosować jako dzwonek, wybraną, dowolną ścieżkę (np. ścieżkę z wiodącym instrumentem).

Edytor obrazków
Pozwala wycinać i edytować obrazki w celu przesłania ich do telefonu. Możesz skopiować z dowolnego zdjęcia, obszar zgodny z rozmiarem wyświetlacza telefonu komórkowego, czy obrazka, a następnie przesłać do telefonu w celu wykorzystania jako logo na wyświetlaczu. Możliwe jest również wczytanie loga znajdującego się na ekranie telefonu oraz edytowanie go. Dodatkowo masz możliwość tworzenia wygaszaczy ekranu Twojego telefonu oraz przetwarzanie obrazków dla wiadomości EMS.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook