Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » Samsung New PC Studio 1.5.1

Samsung New PC Studio

1.5.1
zarządzanie telefonem
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
166 MB
Aktualizacja:
19.07.2010
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 2000/XP/Vista
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
31202 (29 w tym miesiącu)
Opis Samsung New PC Studio 1.5.1
 
 
SAMSUNG New PC Studio to inteligentne oprogramowanie dla nowoczesnych telefonów marki Samsung. Aplikacja posiada bardzo przyjemny, intuicyjny interfejs i pozwala zarządzać zawartością telefonu przez komputer PC.
 
New PC Studio obsługuje połączenie przez kabel USB lub złącze Bluetooth. Menu oprogramowania podzielone zostało na kilka etapów. W pierwszym z nich (Komunikator) znajdziemy dostęp do wiadomości, kontaktów, książki telefonicznej czy synchronizacji poczty e-mail. Kolejne menu to Organizer - pozwala ono zarządzać kalendarzem, wydarzeniami, notatkami tekstowymi i głosowymi czy planami. Aplikacja wyposażona została ponadto w menedżera multimediów. Dzięki niemu w swobodny sposób można zarządzać zdjęciami, filmami czy muzyką. Utwory mogą być kopiowane z komputera do telefonu i w drugą stronę.
 
Ponadto SAMSUNG New PC Studio pozwala instalować aplikacje w telefonie, zarządzać kopią zapasową czy łączyć się z Internetem. Oprogramowanie do poprawnego działania wymaga minimum 512 MB pamięci RAM oraz procesor 600 MHz lub szybszy, a także co najmniej 200 MB wolnego miejsca na dysku.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook