OxySync

zarządzanie telefonem
Rozmiar:
15.5 MB
Aktualizacja:
26.11.2009
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 2000/XP/2003/Vista
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
888 (10 w tym miesiącu)
Opis OxySync
 
 

OxySync to wygodne rozwiązanie ułatwiające synchronizację informacji osobistych na telefonie komórkowym, smartfonie i komputerze. Aplikacja zapewnia synchronizację kontaktów telefonicznych z programami Microsoft Outlook i Microsoft Exchange Server.

 

OxySync jest dostępny w formie wygodnego i łatwego do użycia kreatora, przeprowadzającego przez cały proces synchronizacji. Podłączenie telefonu i konfiguracja parametrów synchronizacji trwają zaledwie kilka minut. Czas trwania procesu synchronizacji zależy od liczby kontaktów i trwa zwykle kilka minut. Aplikacja posiada funkcję synchronizacji automatycznej, uruchamiającej proces synchronizacji z dotychczas wykorzystywanymi ustawieniami. OxySync eliminuje problemy związane z synchronizacją i pozwala oszczędzić czas, który można wykorzystać na ważniejsze zadania.

 

OxySync współpracuje z telefonami komórkowymi oraz smarfonami Nokia, Sony Ericsson, Samsung, smartfonami i komunikatorami Windows Mobile 5/6, BlackBerry oraz Motorola.  Oprogramowanie działa w systemie Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003 oraz Windows 2000 i obsługuje połączenia przez kabel USB, Bluetooth (Microsoft, Widcomm) oraz podczerwień (IrDA).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook