Mobogenie

3.3.7
zarządzanie telefonem
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
34.5 MB
Aktualizacja:
01.06.2015
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.4
Oceń:
Pobrano:
42831 (63 w tym miesiącu)
Opis Mobogenie 3.3.7
 
 
Mobogenie to bezpłatny program do zarządzania smartfonami wyposażonymi w system Android.

Za jego pomocą możemy w prosty i szybki sposób przenosić dane pomiędzy komputerem a smartfonem (lub odwrotnie), zarządzać kontaktami, wysyłać wiadomości tekstowe SMS, przeglądać zawartość katalogów w telefonie komórkowym oraz tworzyć i przywracać kopie zapasowych wszystkich danych znajdujących się w smartfonie.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy po zainstalowaniu Mobogenie, podłączyć smartfon za pośrednictwem złącza USB, a następnie aplikacja automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli o niej najważniejsze informacje. Mobogenie łączy się z internetem i pobiera zdjęcie smartfona, pokazuje poziom naładowanej baterii oraz ilość wolnej i zajętej przestrzeni w pamięci wbudowanej w urządzeniu mobilnym. Ponadto, wyświetla parametry techniczne urządzenia - w tym rozdzielczość ekranu, nazwa procesora, wersję systemu, numer IMEI i adres MAC.

Z poziomu aplikacji możemy zarządzać kontaktami, wiadomościami SMS, a także zarządzać biblioteką multimedialną, czyli muzyką, filmami i zdjęciami. Poza tym znajdziemy w nim wbudowany menadżer do przeglądania zawartości pamięci wewnętrznej, narzędzie do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz funkcje do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych znajdujących się w smartfonie.

Mobogenie oferuje również możliwość pobierania i wrzucania do telefonu gier, programów, dzwonków, tapet i innych materiałów wideo z serwisu YouTube. Warto też wspomnieć o dodatkowej funkcji wykonującej rootowanie w podłączonym urządzeniu przenośnym.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
10 Lipiec 2016 23:02
Jest OK.
POKAŻ ()

Facebook