Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » MOBILedit! Forensic 7.3.0.19110

MOBILedit! Forensic

7.3.0.19110
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
234 MB
Aktualizacja:
23.09.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
890 (17 w tym miesiącu)
Opis MOBILedit! Forensic 7.3.0.19110
 
 

MOBILedit Forensic Express to program do obsługi telefonu komórkowego z poziomu komputera PC. Po połączeniu urządzenia przy użyciu kabla, IrDa lub Bluetooth, możemy przeglądać całą jego zawartość, a także synchronizować wszystkie dane użytkownika, w tym dzwonki, filmy, muzykę czy nawet gry. Posiada również wygodny ekran do przeglądania wiadomości SMS i MMS.

W programie znajdziemy kilka przydatnych narzędzi do tworzenia i modyfikowania dzwonków, wykonywania kopii bezpieczeństwa najważniejszych programów typu Microsoft Outlook, a także  wygodny edytor fotografii i klipów filmowych. Oprócz tego za pomocą MOBILedit! odczytamy dokładne informacje o stanie baterii, sile sygnału, operatorze sieci i wersji oprogramowania telefonu komórkowego.

Nie zabrakło w nim też usługi mBoox, która pozwala na odczytywanie dokumentów w telefonie. Ponadto oprogramowanie umożliwia pobieranie, czytanie, zapisywanie i drukowanie wiadomości tekstowych, a także pisanie oraz wysyłanie ich za pomocą klawiatury PC. MOBILedit! jest banalny w obsłudze i z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. W dodatku ma wbudowany prosty kreator, za pomocą którego zainstalujemy dowolną aplikację do telefonu komórkowego (z poziomu programu).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook