Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » CyanogenMod Installer 1.0 Beta

CyanogenMod Installer

1.0 Beta
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
13.11.2013
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12453 (33 w tym miesiącu)
Opis CyanogenMod Installer 1.0 Beta
 
 

CyanogenMod Installer to bezpłatna i niezwykle przydatna aplikacja, wspomagająca instalację popularnej modyfikacji Androida na smartfonach.

CyanogenMod Installer poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces instalacyjny modyfikacji CyanogeonMod. W tym wypadku należy podłączyć smartfona z Androidem do komputera stacjonarnego lub przenośnego przy użyciiu kabla USB. Następnie oprogramowanie CyanogenMod Installer automatycznie wykryje smartfona i całkowicie usunie system z pamięci urządzedenia i zastąpi ją, nową popularną modyfikacja CyanogenMod.

Aplikacja jest niezbędna dla użytkowników smartfonów, którzy zamierzają w prosty i szybki sposób zainstalować CyanogenMod na swoim urządzeniu przenośnym. Dotychczas instalacja ROMu na telefonie była bardzo uciążliwa i wymagała wykonywania skomplikowanych czynności - zdjęcie blokady w telefonie, flashowanie pamięci, wykonanie roota itp.
Program obsługuje następujące urządzenia: Google Nexus S, Google Nexus 4, Google Nexus 7, Google Nexus 10, Samsung Galaxy II, Samsung Galaxy III, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 2, HTC One.

Uwaga:

Należy pamiętać o tym, że instalacja nowego ROMu i usunięcie poprzedniego systemu, wiąże się z utratą gwarancji sprzętu!

Przed rozpoczęciem procesu instalacji ROMu CyanogenMod, zalecamy wykonanie kopii zapasowych danych w smartfonie.

Dodatkowe informacje odnośnie programu znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook