Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » Bacon Root Toolkit 1.0.3

Bacon Root Toolkit

1.0.3
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
30.6 MB
Aktualizacja:
22.04.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
889 (18 w tym miesiącu)
Opis Bacon Root Toolkit 1.0.3
 
 
Bacon Root Toolkit to narzędzie przeznaczone rootowania, flashowania i wykonywania wielu innych operacji na smartfonach OnePlus One. Twórcą programu jest WugFresh, posiadajacy w swoim dorobku popularną aplikację Nexus Root Toolkit - w pełni kompatybilną wyłącznie z Nexusami.

Podobnie jak w Nexus Root Toolkit, użytkownicy uzyskają dostęp do ukrytych narzędzi programistycznych, które zostały zablokowane przez producenta systemu Android. Korzystając z programu możemy nie tylko rootować i flashować urządzenia OnePlus One, ale również tworzyć i przywracać kopie zapasowe danych, instalować nowy kernel (jądro systemu), wgrywać recovery, a nawet odblokowywać ukrytego bootloadera.

Bacon Root Toolkit pozwala na przywracanie STOCK`owego systemu operacyjnego do smartfona OnePlus One. Warto też wspomnieć o dodatkowych narzędziach, umożliwiających instalowanie aplikacji (apk) bezpośrednio do podłączonego smartfona, wykonywanie zrzutów ekranowych czy przesyłanie plików i katalogów.

Program instaluje dodatkowe sterowniki (np ADB Driver), w celu usprawnienia połączenia komputera z urządzeniem przenośnym. Bacon Root Toolkit automatycznie pobiera niezbędne custom romy, recovery czy inne narzędzia, które zamierzamy zainstalować lub zmodyfikować w podłączonym OnePlus One!

Program obsługuje następujące modele urządzeń mobilnych:

  • OnePlus One 64GB (A0001)
  • OnePlus One 16GB (A0001)
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook