Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » Apowersoft Phone Manager 2.7.4

Apowersoft Phone Manager

2.7.4
zarządzanie telefonem
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
56 MB
Aktualizacja:
18.05.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
8887 (99 w tym miesiącu)
Opis Apowersoft Phone Manager 2.7.4
 
 
Apowersoft Phone Manager (znany również pod nazwą Apowersoft Free Android Manager) to darmowe oprogramowanie do zarządzania mobilnymi urządzeniami bezpośrednio z poziomu komputera. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z urządzeniami iOS oraz Android.

Apowersoft Phone Manager automatycznie rozpoznaje parametry podłączonego smartfona lub tableta - wyświetlając jego nazwę modelu, poziom naładowanej baterii, status WiFi, obsługiwanej rozdzielczości, numer seryjny, numer IMEI, adres Mac oraz zainstalowaną wersję systemu operacyjnego. Poza tym pokazuje ilość zużytej i wolnej przestrzeni w pamięci wewnętrznej lub na podłączonej karcie SD.

Oprogramowanie może posłużyć jako narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowej na komputerze. Kolejną zaletą programu jest możliwość tworzenia zrzutu ekranowego i zapisywania go w formie pliku graficznego na pulpicie systemowym. Apowersoft Phone Manager doskonale sprawdza się przy organizacji i zarządzaniu całą biblioteką multimedialną. Użytkownicy mogą w wygodny sposób importować / eksportować, kasować, dodawać i wykonywać szereg innych operacji na plikach graficznych i muzycznych oraz materiałach wideo.

W aplikacji można zarządzać kontaktami, wiadomościami SMS oraz usuwać i tworzyć kopie zapasowe ze wszystkich zainstalowanych aplikacji w mobilnym urządzeniu. Warto wspomnieć o dwóch sposobach podłączania urządzeń do komputera. Pierwszy to tradycyjna metoda przez złącze USB, a druga WiFi (bezprzewodowo).

Aby zarządzać urządzeniem mobilnym z poziomu komputera, należy w smartfonie lub tablecie aktywować opcję debugowania USB. Instrukcję aktywacji tej funkcji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta oprogramowania.

Uwaga:
Po uruchomieniu programu zostaniemy poproszeni o zaktaulizowanie aplikacji do najnowszej wersji. 
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook