Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie telefonem » Android Commander 0.7.9.11

Android Commander

0.7.9.11
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
1.44 MB
Aktualizacja:
14.04.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
18842 (18 w tym miesiącu)
Opis Android Commander 0.7.9.11
 
 

Android Commander to niewielkie, szybkie i bardzo przydatne narzędzie do zarządzania urządzeniami przenośnymi (obsługującymi system Android) bezpośrednio z poziomu Windows. Za jego pomocą możemy wykonywać różne operacje na plikach, czyli na przykład kopiować/przenosić dane pomiędzy urządzeniem mobilnym a komputerem.

Program idealnie nadaje się porządkowania i oczyszczania pamięci wewnętrznej lub karty SD zamontowanej w urządzeniu mobilnym. Użytkownicy mogą hurtowo przenosić, usuwać i modyfikować pliki i foldery, sprawdzać stan baterii w urządzeniu przenośnym i odczytywać o nim najważniejsze informacje i parametry techniczne.

Android Commander posiada również specjalny menadżer do zarządzania aplikacjami w smartfonie (Applications Manager), który umożliwia instalowanie, usuwanie lub wykonywanie kopii bezpieczeństwa (backup) dowolnych aplikacji znajdujących się w naszym urządzeniu z systemem Android. Oprócz tego wyszukuje aplikacje w Android Market oraz pozwala przeglądać adresy internetowe przy użyciu wbudowanej w telefonie przeglądarce. Nie zabrakło w nim pełnej integracji z powłoką systemową Windows.

Uwaga:

Aby móc skorzystać ze wszystkich możliwości programu, należy zrootować urządzenie mobilne.

Po naciśnięciu przycisku „Pobierz” zostaniemy automatycznie przekierowani na oficjalną stronę programu, z której będziemy mogli pobrać aplikację na dysk twardy komputera.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook