3CXPhone

6.0
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
13.3 MB
Aktualizacja:
05.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
6438 (26 w tym miesiącu)
Opis 3CXPhone 6.0
 
 

3CXPhone to bezpłatny program do nawiązywania połączeń głosowych w technologii VoIP. Aplikacja jest prosta i bardzo czytelna. Posiada intuicyjny i niezwykle rozbudowany interfejs użytkownika, w którym wszystkie poszczególne opcje i narzędzia zostały rozmieszczone w taki sposób, że jego obsługa nie powinna stanowić nikomu żadnych problemów.

Oferuje nagrywanie rozmów na dysk twardy komputera, automatycznie przypisuje różne ustawienia i posiada wbudowaną multi-linię. Oprócz tego obsługuje GSM, kodeki Speex oraz G.711 oraz również wyświetla szczegółowe statystyki rejestru połączeń i historii. Bez problemów współpracuje z systemami telefonicznymi 3CX oraz popularnymi dostawcami VoIP.

Po zainstalowaniu programu 3CXPhone, można z komputera korzystać jak ze standardowego telefonu i nawiązywać połączenia z numerami stacjonarnymi, komórkowymi oraz VoIP. Program dostępny jest za darmo i do prawidłowego funkcjonowania wymaga zainstalowania w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook