Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie sterownikami » UpdateStar Drivers 12.0.0

UpdateStar Drivers

12.0.0
zarządzanie sterownikami
Rozmiar:
137 KB
Aktualizacja:
23.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1303 (16 w tym miesiącu)
Opis UpdateStar Drivers 12.0.0
 
 
UpdateStar Drivers to nowoczesne oprogramowanie do aktualizowania sterowników na komputerze. Za pomocą tego narzędzia pobierzemy i zaktualizujemy najnowsze sterowniki do wszystkich podzespołów bazowych znajdujących się w naszym komputerze.

Program skanuje i wykrywa starsze wersję sterowników dla niemal wszystkich najważniejszych urządzeń, podzespołów i innych niezbędnych elementów wchodzących w skład komputera. UpdateStar Drivers wykrywa aktualizacje do kart graficznych, dźwiękowych, kontrolerów wejścia/wyjścia, urządzeń plug&play, dysków twardych i napędów optycznych, a także do pozostałych elementów należących do płyty głównej (mostek północny i południowy czy CMOS).

Oprócz tego aplikacja identyfikuje komputer, podając nazwę płyty głównej i procesora, ilość zainstalowanej pamięci operacyjnej, a także wersję zainstalowanego systemu operacyjnego. UpdateStar Drivers umożliwia też tworzenie kopii bezpieczeństwa danych, które są niezwykle przydatne w momencie awarii komputera po dokonaniu zmiany sterownika. 

Program dostępny jest w wersji testowej i umożliwia jedynie wyszukiwanie nowszych wersji sterowników.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook