Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie sterownikami » Snappy Driver Installer R2201

Snappy Driver Installer

R2201
zarządzanie sterownikami
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.12 MB
Aktualizacja:
16.03.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
48454 (781 w tym miesiącu)
Opis Snappy Driver Installer R2201
 
 
Snappy Driver Installer to darmowe oprogramowanie do przeprowadzania aktualizacji sterowników na komputerach wyposażonych w system Windows. Aplikacja jest rozpowszechniana na licencji GNU GPL.

Snappy Driver Installer wyszukuje i instaluje brakujące sterowniki do różnych podzespołów i komponentów wchodzących w skład komputera. Oferuje w pełni spolszczony i czytelny interfejs, a nawet możliwość szybkiego indeksowania pobranych paczek ze sterownikami (drivepacks). Snappy Driver Installer idealnie nadaje się do instalacji sterowników na nowych komputerach, gdzie dostęp do internetu jest ograniczony.

Użytkownicy mogą również tworzyć kopie zapasowe sterowników, modyfikować wygląd interfejsu zmieniając jego motyw graficzny, a także filtrować wyszukiwane sterowniki.

Uwaga:
Na liście rozwijanej znajdziecie również specjalną wersję programu zawierającą już najważniejsze i najpopularniejsze sterowniki. Ze względu na wielkośc pliku, możemy go pobrać tylko i wyłącznie przez sieć BitTorrent. W tym celu zalecamy zainstalowanie popularnego oprogramowania uTorrent.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook