Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie sterownikami » PerfectUpdater 2.0.651.17854

PerfectUpdater

2.0.651.17854
zarządzanie sterownikami
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.3 MB
Aktualizacja:
24.09.2018
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
784 (30 w tym miesiącu)
Opis PerfectUpdater 2.0.651.17854
 
 
PerfectUpdater to przydatna aplikacja do skanowania i aktualizacji wszystkich sterowników zainstalowanych w systemie operacyjnym. Program został wyposażony w nowoczesny silnik, za pomocą którego szybko zeskanujemy cały komputer i skutecznie wykryjemy starsze lub błędne wersje sterowników.

Program po uruchomieniu automatycznie i dogłębnie skanuje całą zawartość dysku twardego w poszukiwaniu wszystkich sterowników i następnie wyświetla listę z oprogramowaniem, które należy zaktualizować. PerfectUpdater wyświetla nazwę urządzenia wymagającego aktualizacji, datę zainstalowanego sterownika oraz numer nowszej wersji. Oprócz tego posiada funkcję, która umożliwia pobieranie sterowników jednym kliknięciem myszki.

Aplikacja umożliwia też wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych i charakteryzuje się przyjaznym interfejsem użytkownika. Warto zaktualizować wszystkie sterowniki, dzięki temu zwiększymy wydajnośc komputera, a także zminimalizujemy błędy w oprogramowaniu i sprzęcie. PerfectUpdater zmniejsza ryzyko występowania błędów, takich jak BSOD (niebieskiego ekranu śmierci), a także zwiększy wydajność w grach komputerowych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook