Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie sterownikami » Driver Genius 21.0.0.126

Driver Genius

21.0.0.126
zarządzanie sterownikami
Rozmiar:
24 MB
Aktualizacja:
02.03.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
17587 (100 w tym miesiącu)
Opis Driver Genius 21.0.0.126
 
 

Driver Genius to program przeznaczony do wyszukiwania i aktualizowania przestarzałych sterowników w naszym komputerze. Aplikacja pozwala na stworzenie kopii zapasowych sterowników, którą możemy przywrócić w dowolnym momencie.

Driver Genius przeprowadza dokładną analizę naszego komputera i wyszukuje uszkodzone lub przestarzałe sterowniki do elementów i składników zamontowanych na płycie głównej oraz do pozostałych podzespołów znajdujących się w komputerze. Wśród nich znajdziemy m.in: sterowniki do karty graficznej, sieciowej i muzycznej, a także do wszelkich urządzeń podłączanych za pomocą złącza USB (Android USB itp).

Oprócz tego, program oferuje pełną kompatybilność z najnowszymi systemami operacyjnymi - Windows 8, 8.1 i 10; rozbudowano bazę danych odnośnie informacji o podzespołach bazowych; wsparcie dla 120.00 sterowników do poszczególnych komponentów. Driver Genius został wyposażony w przydatna funkcję Cleanup Tool, która usuwa nieprawidłowe i wadliwe pakiety sterowników.

Uwaga:
Driver Genius dostępny jest w formie próbnej i pozwala jedynie na skanowanie i wyszukiwanie sterowników. Pobieranie sterowników dostępne jest dopiero po wykupieniu płatnej licencji.
Nowi użytkownicy mogą przetestować próbną wersję przez okres 60 dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook