Driver Fusion

10.1
zarządzanie sterownikami
Rozmiar:
32.3 MB
Aktualizacja:
24.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
12167 (106 w tym miesiącu)
Opis Driver Fusion 10.1
 
 

Treexy Driver Fusion to bezpłatne oprogramowanie do zarządzania i rozwiązywania problemów z zainstalowanymi sterownikami. Driver Fusion pozwala na wygodne usuwanie sterowników różnych urządzeń i innych komponentów zamontowanych w komputerze, a także pozostałości po starych, nieużywanych już sterownikach.

Driver Fusion to niezbędne narzędzie do usuwania wadliwych sterowników, które powodują konflikty i błędy w systemie operacyjnym. Często mamy do czynienia ze sterownikami różnych urządzeń, których nie możemy usunąć w standardowy sposób. W tym celu warto skorzystać z tego oprogramowania, który bez problemów usunie sterownik wraz ze wszystkimi powiązanymi plikami zalegającymi w różnych miejscach na dysku twardym. Program czyści również rejestr systemowy i usuwa z niego zbędne wpisy oraz klucze.
Uwaga:

Wersja darmowa oferuje najważniejsze funkcje programu czyli np wyszukiwanie, pobieranie i instalację sterowników, sprawdzanie ich pod kątem działania i prawidłowego funkcjonowania oraz monitorowanie zgodności sterowników z producentem. 

 

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook