Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie sterownikami » DriverPack Solution 17.11.54

DriverPack Solution

17.11.54
zarządzanie sterownikami
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6.44 MB
Aktualizacja:
19.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
69086 (777 w tym miesiącu)
Opis DriverPack Solution 17.11.54
 
 
DriverPack Solution to darmowe oprogramowanie do wyszukiwania i aktualizowania przestarzałych sterowników. Aplikacja obsługuje zarówno podzespoły bazowe komputerów stacjonarnych (klasy PC), jak i również komputerów przenośnych typu laptop.

DriverPack Solution jest obecnie jednym z najlepszych programów do wyszukiwania nowych sterowników. Oferuje możliwość automatycznego wyszukiwania brakujących lub przestarzałych sterowników do wszystkich urządzeń i komponentów znajdujących się w naszym komputerze. Wykonuje to nowoczesnym mechanizmem, który łącząc się z serwerem producenta (Online), wyszukuje i instaluje sterowniki.

Oprócz tego, istnieje możliwość pobrania pełnej paczki ze wszystkimi sterownikami w formie obrazu ISO. Wówczas użytkownicy otrzymają dostęp do wszystkich sterowników i mogą ręcznie instalować poszczególne komponenty. Te rozwiązanie przeznaczone jest wyłącznie dla doświadczonych użytkowników. DriverPack Solution tworzy również kopie zapasową sterowników zainstalowanych w naszym komputerze.

Oprogramowanie obsługuje niemal wszystkie modele komputerów przenośnych, w tym m.in: Asus, Acer, Sony, Samsung, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, DELL, eMachines, MSI itd.
DriverPack Solution wyszukuje sterowniki do karty dźwiękowej, graficznej i sieciowej, kart pamięci (USB), monitora, kontrolerów, aparatów fotograficznych, kamer cyfrowych oraz do poszczególnych komponentów wchodzących w skład płyty głównej.

Uwaga:

Zainstalowane w naszym systemie programy zabezpieczające (antywirusy, Internet Security) mogą zablokować dostęp do aplikacji. W takim przypadku należy dodać nazwę programu do listy wyjątków programu antywirusowego.
Na liście rozwijanej znajduje się również rozszerzona wersja oprogramowania dostępna do pobrania wyłącznie w sieci BitTorrent. W tym celu zalecamy instalację niezbędnego programu uTorrent, za pomocą którego pobierzemy odpowiedni plik .torrent (ISO)

rozwiń opis
Opinie użytkowników (4)
Gość
24 Luty 2021 21:52
zpack and uti buy zithromax pfizer can you buy zithromax over the counter
Gość
06 Sierpień 2019 09:06
Nie polecam!
Program mimo odznaczenia instalacji dodatkowego oprogramowania sam instaluje niechciane aplikacje - jak można zaufać takiemu oprogramowaniu?!
Gość
01 Lipiec 2017 09:23
znajduje dużo aktualizacji sterowników ale też kilka oprogramowania.
WADĄ jest to że zainstalował mi 5 niechcianych programów(antivirus,opera,coś w stylu winrara,aktualizacje windowsa, inne narzędzie do walki z petya) niby w ramach walki z petya wirusem ale jednak nie chciałem ich zwłaszcza że już mam przeglądarkę,antivirusa i winrara. ADWcleaner wykrył ponad 10 niechcianych zmian w systemie (klucze rejestru,foldery,pliki i zaplanowane zadania).
program podczas aktualizowania sterowników trochę się przycina.
Gość
13 Grudzień 2016 09:13
gites naprawde dobry programik :)
POKAŻ ()

Facebook