Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie rejestrem » WinExt Registry Fixer 2.1

WinExt Registry Fixer

2.1
zarządzanie rejestrem
Rozmiar:
775 KB
Aktualizacja:
14.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
266 (21 w tym miesiącu)
Opis WinExt Registry Fixer 2.1
 
 
WinExt Registry Fixer pozwoli nam utrzymać komputer w dobrej kondycji, poprzez rozwiązanie licznych problemów w rejestrze systemowym.

WinExt Registry Fixer usuwa błędy w rejestrze i czyści z niego zalegające śmieci, które tylko zalegają oraz spowalniają pracę systemu operacyjnego.

Zawiera sporo funkcji do czyszczenia i naprawy rejestru systemowego, takich jak usuwanie oprogramowania reklamowego i oprogramowania szpiegującego, naprawianie problemów z aplikacjami czy biblioteką.

WinExt Registry Fixer sprawdzi się również przy rozwiązywaniu problemów z brakującymi plikami .DLL, a także rozwiąże liczne inne problemy z takimi komponentami jak ActiveX, ścieżki aplikacji, historia MRU czy pamięcią podręczną MUI.

WinExt Registry Fixer pomaga też zlikwidować usterki z dyskami urządzeń, plikami pomocy, przestarzałym oprogramowaniem, a nawet z nieprawidłowymi ustawieniami zapory ogniowej.

Po zeskanowaniu całego obszaru systemowego. Użytkownik otrzymuje dwie propozycje - przeprowadzanie automatycznej naprawy lub wyeksportowanie danych do pliku.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook