Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie rejestrem » Registry Workshop 5.1.0

Registry Workshop

5.1.0
zarządzanie rejestrem
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
22.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
44 (6 w tym miesiącu)
Opis Registry Workshop 5.1.0
 
 
Zaawansowany edytor rejestru, idealny jako zamiennik RegEdit i RegEdt32, udostępnianych przez Microsoft.

Oprócz wszystkich standardowych funkcji, Registry Workshop dodaje wiele zaawansowanych funkcji, które pozwalają pracować szybciej i wydajniej przy edycji rejestru systemowego.

Dzięki aplikacji Registry Workshop edycja rejestru staje się bezpieczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkie zmiany z wyjątkiem zmiany uprawnień klucza można bezpiecznie odwrócić (nawet zastępowanie i importowanie rejestru), używając wielu poziomów Cofnij. Nie musimy się martwić o popełnianie błędów podczas edycji rejestru.

Program posłuży jako narzędzie do wykonywania różnych czynności w rejestrze systemowym. Pozwoli modyfikować rejestr, aby usunąć wpisy trojanów, wirusów i oprogramowania szpiegującego oraz zapewni bezpieczeństwo i wydajność administratorom podczas zarządzania siecią komputerów w biurze lub większej korporacji.

Oferuje wielokrotne cofanie i ponawianie. Historię cofania można zapisać na dysku i ponownie załadować podczas uruchamiania. Wyszukuje i zastępuje klucze rejestru, wartości i dane szybkim algorytmem wyszukiwania.

Porównuje rejestr między komputerami. Tworzy kopię zapasową i przywraca rejestr oraz oferuje szybkie przeglądanie rejestru za pomocą paska adresu, zakładek i historii odwiedzin.

Uwaga:

30-dniowa wersja próbna.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook