Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » zarządzanie rejestrem » Advanced Registry Care 2.1

Advanced Registry Care

2.1
zarządzanie rejestrem
Rozmiar:
4.3 MB
Aktualizacja:
25.11.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
3278 (4 w tym miesiącu)
Opis Advanced Registry Care 2.1
 
 

Advanced Registry Care Free to bezpłatne i potężne narzędzie do optymalizacji i konwersacji rejestru systemowego. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, a także charakteryzuje się wsparciem dla 64-bitowego systemu Windows, podwójnym silnikiem skanującym i oczyszczającym błędy w rejestrze.

Aplikacja zawiera też specjalne algorytmy, które podczas optymalizacji systemu zwiększają wydajność komputera. Oprócz tego program Advanced Registry Care oferuje możliwość tworzenia kopii zapasowych całego rejestru, przeprowadzanie dowolnego skanowania w wybranych lokacjach oraz wysoką skuteczność podczas usuwania błędów znajdujących się w rejestrze systemowym.

Advanced Registry Care wyszukuje błędy w plikach pomocy, skrótach aplikacji, czcionkach, w zainstalowanych programach, a także w innych niemniej istotnych elementach jak ActiveX, COM czy w sekcji plików DLL. Program posiada również wbudowane moduły do zarządzania aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem oraz usuwania zainstalowanych na komputerze programów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook