Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » avast Browser Cleanup 12.3.2280.144

avast Browser Cleanup

12.3.2280.144
zabezpieczające
Rozmiar:
3.6 MB
Aktualizacja:
10.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7035 (17 w tym miesiącu)
Opis avast Browser Cleanup 12.3.2280.144
 
 

avast Browser Cleanup (avast Czyszczenie Przeglądarki) to darmowa aplikacja do zarządzania różnymi dodatkami zainstalowanymi w przeglądarce internetowej. Za jej pomocą usuniemy irytujące paski narzędzi (toolbary), które często instalują się i aktywują bez zgody użytkownika, a następnie przeszkadzają i sprawiają ogromne problemy podczas korzystania z przeglądarki. Aplikacja obsługuje trzy najpopularniejsze przeglądarki – Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox.

Program dokładnie skanuje całą zawartość przeglądarki internetowej i wyświetla szczegółową listę wszystkich zainstalowanych w nim dodatków i rozszerzeń wraz z ocenami użytkowników. W avast! Browser Cleanup Tool możemy również wyłączyć lub włączyć dowolny dodatek albo całkowicie go usunąć z przeglądarki ze względu na złą reputację.

avast! Browser Cleanup Tool pozwala pozbyć się denerwujących pasków narzędzi (toolbarów) zaledwie jednym kliknięciem myszki! Dodatkowo program zwraca szczególną uwagę na podejrzane rozszerzenia (na przykład AVG Security Toolbar), o których natychmiast powiadamia użytkownika. Oprócz tego aplikacja posiada funkcję do przywracania domyślnych ustawień w przeglądarce internetowej, w celu zresetowania strony głównej i wyszukiwarki.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook