Winlock

8.4.7
zabezpieczające
Rozmiar:
11 MB
Aktualizacja:
15.02.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
903 (24 w tym miesiącu)
Opis Winlock 8.4.7
 
 

Winlock jest narzędziem chroniącym nasz system przed dostępem osób trzecich w sytuacji, gdy musimy np. oddalić się od komputera. Interfejs graficzny Winlock jest niezwykle intuicyjny.

Okno główne podzielono na kilka zakładek oferujących inne opcje. Z poziomu karty Główne mamy możliwość nadania hasła dostępu, włączenia stałej ochrony, ukrycia ikony znajdującej się w zasobniku systemowym bądź też powiadamiania, gdy dana aplikacja została zablokowana.

Program pozwala także na zdalne administrowanie komputerom bądź wysyłanie notyfikacji na nasz adres e-mail. Zakładka System jest bogata w opcje wyłączające poszczególne składniki systemu jak edytor rejestru, Windows Update, skróty na pulpicie. Istnieje także możliwość zablokowania dostępu do Mój Komputer, wiersza poleceń czy ustawień systemowych.

Winlock wyposażono ponadto w opcje ukrywania partycji, blokowania minimalizowania, maksymalizowania okien, a nawet ich zamykania. Nie zabrakło ponadto ustawień dostępu do sieci, a nawet liczników ograniczających czas, po którym komputer automatycznie się wyłączy, wyloguje bądź zablokuje.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook