Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » VoodooShield 7.42

VoodooShield

7.42
zabezpieczające
Rozmiar:
30.04 MB
Aktualizacja:
22.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
2.8
Oceń:
Pobrano:
3923 (14 w tym miesiącu)
Opis VoodooShield 7.42
 
 

VoodooShield jest niewielką aplikacją pozwalającą na wskazywanie plików exe, które mają być blokowane. Codziennie pojawia się kilkanaście tysięcy nowych wirusów. Producenci rozwiązań antywirusowych często nie są w stanie nadążyć za wzrostem zagrożeń. VoodooShield stanowi jednak rozwiązanie, bowiem blokuje on wszystkie pliki wykonywalne ( w tym wirusy).

Użytkownik ma możliwość ręcznego wskazania tych aplikacji lub folderów, które są całkowicie bezpieczne. Takie podejście do kwestii bezpieczeństwa eliminuje konieczność ciągłego tworzenia coraz to nowych szczepionek i rozwoju baz danych.

Program blokuje również wszystkie wirusy pochodzące z załączników poczty elektronicznej czy zapisujące się na dysku w czasie przeglądania stron internetowych. Niewątpliwą przewagą nad ociężałymi pakietami zabezpieczeń jest śladowe zużycie zasobów systemowych. Program startuje wraz z systemem operacyjnym.

Ciekawą funkcją jest synchronizacja białych i czarnych list z serwerami. W tym celu wystarczy jedynie założyć konto w serwisie internetowym producenta. Opcja ta przyda się szczególnie wtedy gdy konfigurujemy większą ilość stacji roboczych, co eliminuje konieczność każdorazowego tworzenia wszystkich list.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook