Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » User Control 15.667

User Control

15.667
zabezpieczające
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
08.07.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
606 (11 w tym miesiącu)
Opis User Control 15.667
 
 

User Control 2014 to zaawansowane oprogramowanie blokujące dostęp do różnych elementów w systemie, a także zapobiegające uruchamianie niektórych witryn internetowych iokreślonych aplikacji na komputerze. Przy użyciu aplikacji można dostosować różne ustawienia w systemie Windows oraz w wyglądzie jego pulpitu.

Korzystając z User Control możemy zabezpieczyć ważne dane i aplikacje, przed niepożądanymi użytkownikami. User Control może służyć również jako narzędzie do kontroli rodzicielskiej. W programie znajdziemy możliwość wyłączania lub usuwania różnych elementów wchodzących w skład pulpitu systemowego (na przykład elementy menu start czy Eksploratora Windows). Nie zabrakło w nim również narzędzi do ukrywania sieci, drukarki sieciowej, a także innych ustawień sieciowych. Użytkownicy mogą też zablokować lub wyłączyć menadżer zadań, moduł aktualizujący system Windows czy nawet aktywny desktop (pulpit systemowy).

Jednym z najważniejszych elementów programu User Control jest narzędzie do blokowania stron internetowych. Można przy użyciu wbudowanych filtrów zabezpieczyć strony pornograficzne lub witryny, które stanowią zagrożenie dla komputera. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy zamierzają ochronić i zabezpieczyć swoje dzieci korzystające z komputera.

W programie znajdziemy też moduł blokujący i odblokowujący dostęp do zainstalowanych aplikacji na komputerze. Można w prosty i szybki sposób zablokować dostęp do prywatnych aplikacji lub innych plików wykonywalnych. Warto wspomnieć o funkcji, która umożliwia blokowanie wszystkich aplikacji z nowoczesnego interfejsu Modern UI (Windows 8 App Store).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook