Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » TrustPort Tools Sphere 17.0.6.7106

TrustPort Tools Sphere

17.0.6.7106
zabezpieczające
Rozmiar:
44 MB
Aktualizacja:
03.05.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
939 (5 w tym miesiącu)
Opis TrustPort Tools Sphere 17.0.6.7106
 
 

TrustPort Tools Sphere to zaawansowane oprogramowanie zapewniające ochronę danych użytkownika. Stanowi idealne rozwiązanie dla firm lub osób prywatnych. Charakteryzuje się czytelnym interfejsem, szybkością działania, a także niezwykłą skutecznością podczas zabezpieczania danych użytkownika. W czasie instalacji aplikacji, użytkownik może zaznaczyć i zainstalować dodatkowe moduły, które zapewnią większe bezpieczeństwo danych i rozszerzą funkcjonalność oprogramowania.

TrustPort Tools składa się z modułów umożliwiających szyfrowanie danych zarówno online, jak i bez dostępu do internetu. Oprócz tego pozwalają przechowywać bezpiecznie pliki w chmurze. Dzięki temu dane będą dodatkowo synchronizowane pomiędzy komputerem, a innymi urządzeniami przenośnymi. W ten sposób, uzyskamy dostęp do naszych zabezpieczonych danych w dowolnym miejscu i czasie.

Oprogramowanie firmy TrustPort, posiada też funkcję Skytale, za pomocą której możemy bezpiecznie wysyłać wiadomości do innych osób. Ponadto oferuje możliwość dokładnego wyczyszczenia komputera z poufnych informacji. Usunie historię otwieranych aplikacji i dokumentów, a także oczyści katalogi tymczasowe, kosz systemowy oraz pozostałe informacje utworzone podczas przeglądania stron internetowych.

TrustPort Tools posiada również wbudowany menadżer CAR do tworzenia i modyfikowania plików archiwalnych. Oprócz tego został wyposażony w dodatkowe narzędzie do szyfrowania dysków, w których możemy bezpiecznie przechowywać pliki i foldery, a także je dowolnie modyfikować (modyfikując bazę plików, dodając nowe pliki lub usuwając stare dane). Dostęp do utworzonego obrazu dysku, otrzymujemy po zalogowaniu się do niego i wpisaniu odpowiedniego hasła zabezpieczającego.

Program TrustPort Tools dostępny jest w wersji próbnej i możemy z niego korzystać przez 30 dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook