Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Surfshark 4.11.3

Surfshark

4.11.3
zabezpieczające
Rozmiar:
45 MB
Aktualizacja:
02.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
3.6
Oceń:
Pobrano:
4560 (81 w tym miesiącu)
Opis Surfshark 4.11.3
 
 
Surfshark VPN oferuje dostęp do bezpiecznych serwerów VPN, zapewniając ochronę komputera podczas korzystania z internetu w domu lub publicznego połączenia Wi-Fi.

VPN to wirtualna sieć prywatna, która chroni prywatność i umożliwia korzystanie z Internetu bez żadnych ograniczeń. Działa za pomocą połączenia z serwerem, który jest zarządzany przez dostawcę VPN i szyfruje wszystkie dane wysyłane w obie strony. Oznacza to, że Twoje działania online są ukryte, podobnie jak Twój prawdziwy adres IP.

Po zainstalowaniu i zalogowaniu się do utworzonego konta użytkownika będziemy mogli wybrać dowolny kraj z całego świata, w którym znajdują się prywatne serwery VPN. Po podłączeniu do serwera, uzyskamy możliwość bezpiecznego korzystania z połączenia internetowego., w tym również zachowamy pełną anonimowość w internecie. Oprócz tego, zabezpieczymy komputer przed reklamami, złośliwym oprogramowaniem czy wymuszanie phishingu.

Program oferuje Bezpieczne i szybkie protokoły IKEv2/IPsec, OpenVPN UDP/TCP, Wireguard, a także silne szyfrowanie AES 256 GCM. Ponadto zawiera Zamaskowane serwery bazujące na pamięci RAM, Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
Uwaga:

30-dniowa wersja próbna.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
15 Wrzesień 2022 22:44
Posiadam Surfshark od ponad roku i niestety nie mogę polecić tej aplikacji. Notoryczne problemy z połączeniem się, a jak już się uda to osiągany transfer na poziomie 30 kB/s. Momentami jest lepiej, tzn wykręca lepsze liczby, ale to jest przez ok. 20% czasu. Generalnie jestem bardzo zawiedziony tym VPN'em, choć muszę przyznać że dział serwisowy działa sprawnie. No ale cóż z tego, jeżeli wiecznie jest problem z połączeniem...
POKAŻ ()

Facebook