Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Surfshark VPN 3.1.1

Surfshark VPN

3.1.1
zabezpieczające
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
25.11.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
1513 (91 w tym miesiącu)
Opis Surfshark VPN 3.1.1
 
 
Surfshark VPN oferuje dostęp do bezpiecznych serwerów VPN, zapewniając ochronę komputera podczas korzystania z internetu w domu lub publicznego połączenia Wi-Fi.

VPN to wirtualna sieć prywatna, która chroni prywatność i umożliwia korzystanie z Internetu bez żadnych ograniczeń. Działa za pomocą połączenia z serwerem, który jest zarządzany przez dostawcę VPN i szyfruje wszystkie dane wysyłane w obie strony. Oznacza to, że Twoje działania online są ukryte, podobnie jak Twój prawdziwy adres IP.

Po zainstalowaniu i zalogowaniu się do utworzonego konta użytkownika będziemy mogli wybrać dowolny kraj z całego świata, w którym znajdują się prywatne serwery VPN. Po podłączeniu do serwera, uzyskamy możliwość bezpiecznego korzystania z połączenia internetowego., w tym również zachowamy pełną anonimowość w internecie. Oprócz tego, zabezpieczymy komputer przed reklamami, złośliwym oprogramowaniem czy wymuszanie phishingu.

Program oferuje Bezpieczne i szybkie protokoły IKEv2/IPsec, OpenVPN UDP/TCP, Wireguard, a także silne szyfrowanie AES 256 GCM. Ponadto zawiera Zamaskowane serwery bazujące na pamięci RAM, Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
Uwaga:

30-dniowa wersja próbna.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook