Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Secure Folder 8.2.0.0

Secure Folder

8.2.0.0
zabezpieczające
Rozmiar:
1.3 MB
Aktualizacja:
08.01.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
765 (13 w tym miesiącu)
Opis Secure Folder 8.2.0.0
 
 

Secure Folder to funkcjonalne rozwiązanie do zabezpieczania folderów. Realizowane jest ono zarówno poprzez szyfrowanie jak i całkowite ukrywanie ich przed okiem osoby trzeciej. Zabezpieczony folder nie może być w żaden sposób zmodyfikowany. Nie zmienimy jego nazwy, lokalizacji. Wykluczone jest również kopiowanie czy usuwanie. Narzędzie charakteryzuje bardzo wysoka kultura pracy również podczas operacji na dużych folderach.

Podczas pierwszego uruchomienia użytkownik proszony jest o ustalenie hasła, po czym pojawia się główne okno programu. Secure Folder łączy w sobie również kilka innych ciekawych i przydatnych funkcji jak możliwość tworzenia list blokowanych aplikacji czy moduł odpowiedzialny za ukrywanie nawet całych dysków czy partycji.

Narzędzie wyczyści system z plików tymczasowych, logów i wielu innych niepotrzebnych danych. Nie zabrakło opcji Screen Capture, która, jak sama nazwa sugeruje odpowiada za tworzenie zrzutów zarówno całego ekranu jak i wybranego obszaru. W trosce o dobro pociech, rodzice mogą skorzystać z wbudowanego narzędzia Website Blocker, ograniczającego dostęp do nieodpowiednich stron internetowych.

Uwaga!
Program dostępny jest w 21 dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook