Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » zabezpieczające » Sandboxie 5.64.6

Sandboxie

5.64.6
zabezpieczające
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.42 MB
Aktualizacja:
30.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
36667 (149 w tym miesiącu)
Opis Sandboxie 5.64.6
 
 

Sandboxie tworzy odizolowaną od systemu przestrzeń (tzw. piaskownicę), gdzie uruchomione są programy z limitami dotyczącymi wykorzystania części zasobów. Wszystkie zmiany dokonane przez uruchomione w piaskownicy aplikacje są monitorowane i mogą być usunięte. Domyślnie Sandboxie jest skonfigurowany do pracy z najpopularniejszymi programami systemu Windows.

Użytkownik może decydować o dostępie do plików, Internetu, rejestru i innych. Uruchamianie w piaskownicy programów narażonych na złośliwe oprogramowanie (typu przeglądarki internetowe, czytniki plików PDF, czytniki poczty) pozwala zwiększyć bezpieczeństwo danych na dysku.

Tym, co wyróżnia program na tle konkurencyjnych rozwiązań jest możliwość tworzenia wielu piaskownic i konfigurowania ich w oddzielny sposób.
Uwaga:

Programy antywirusowe mogą zgłaszać fałszywy alarm odnośnie występujace w programie wirusa trojan. Program jest bezpieczny w użytkowaniu.

Dostępny jest również nowsza wersja programu, opartej na nowszym interfejsie i lepszej funkcjonalności - Sandboxie Plus.
 
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook